Nieuwsarchief

Werkzaamheden aan verlichting A28 begonnen: de verandering in beeld

Afgelopen vrijdag schreef ik al een klein artikel dat de werkzaamheden aan de verlichting van de A28 tussen Wezep, knooppunt Hattemerbroek en Zwolle van start zou gaan deze week. Afgelopen maandagavond werden de eerste lichtmasten voorzien van de nieuwe LED armaturen.

In de eerste nacht zijn er een stuk of tien armaturen vervangen en deze stonden dinsdagavond al aan. Het was dan ook al direct zichtbaar wat een enorm verschil het is tussen de knaloranje oude SOX verlichting en de nieuwe witte heldere LED verlichting. Ook dinsdagavond ben ik weer wat foto's wezen maken, het toeval wilde dat men dinsdagavond zou beginnen bij de lichtmast direct naast het viaduct van de Middeldijk. Vanaf het viaduct kon je alles perfect volgen. Een kleine sfeerimpressie in foto's en video is het resultaat.


Reageren 3.319x

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws

Reageren

Naam:
Emailadres:
Jouw reactie:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties.
Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag
 
Verstuur reactie

Meer recent nieuws uit Hattemerbroek:

Auto's botsen in file op A28 afslag Wezep vanwege gedeeltelijke afsluiting knooppunt Hattermerbroek
Vrachtwagen schaart en knalt door middenberm A28 knooppunt Hattemerbroek
Auto vliegt in brand op de Elburgerweg bij Hattemerbroek
Het weer in Wezep
Bewolkt 2,7°C
NW 0,0km/h
1,4mm
Weerstation Wezep
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?

Lees meer en doneer